Skleníky

RECENZE: Skleník KYKLOP

Polykarbonátový skleník KYKLOP je jedním z oblíbených zahradních skleníků, které si v našem e-shopu ObchodProDílnu.cz můžete vybrat. Přečtěte si recenzi, která Vám může usnadnit rozhodnutí, zda je pro Vás skleník KYKLOP tím pravým řešením. Zahradní skleník je ideálním řešením pro všechny zahrádkáře, kteří si chtějí vypěstovat poctivou domácí zeleninu nejen v létě, ale po celý rok.

Recenze skleníku KYKLOP

Skleník KYKLOP

Zahradní skleník KYKLOP obdržíte jako stavebnici v rozloženém stavu. Balení obsahuje kompletní nosnou konstrukci (veškeré profily i spojovací materiál) a polykarbonátové desky. U modelu skleníku KYKLOP je nutné desky svépomocí vyřezat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

Ke skleníku je dodáván kompletní montážní návod. Stavba skleníku není složitá, postupuje se krok po kroku přesně podle návodu. Montáž dveří a oken je náročnější a pro někoho může být trochu větším oříškem, avšak není se čeho obávat. Všichni naši zákazníci, kteří skleník zakoupili, zvládli postavit kompletní skleník tak, jak má být. Ideální je skleník stavět ve 2-3 lidech, montáž vám bude trvat přibližně 10 hodin. Počítejte tedy s tím, že stavba je náročnější na čas. Výsledek ale rozhodně bude stát zato.

Skleník je průchozí, má dveře z přední i zadní strany. Pokud ale dveře v zadní části nechcete, můžete do stěny umístit pouze větrací okénko (horní křídlo dveří lze použít jako okno).

Foto z montáže a detailů skleníku:

Výhodou skleníku KYKLOP je to, že je určen k zapuštění do země (hloubka 35 cm) a tedy není nutné jej podezdívat. Absence zídky vám tak montáž skleníku usnadní a ušetří vám čas i finance vynaložené za další materiál. Postavený skleník je díky kvalitnímu materiálu i díky obloukovitému řešení stabilní a velmi odolný vůči dešti, sněhu i povětrnostním podmínkám. Polykarbonátové desky jsou navíc opatřeny UV ochranou a odolají slunečnímu záření (nezkřehnou). Po dobu 10 let je navíc skleník chráněn zárukou proti poškození krupobitím.

Upozorňujeme, že pokud budete používat přírodní hnojiva (koňský či kravský hnůj, slepičince…), umělá hnojiva, pesticidy, herbicidy a další chemikálie může dříve či později začít docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby).

Díky dveřím z obou stran, které jsou dvoukřídlé (horní křídlo lze použít jako okno), je možnost ve skleníku větrat přesně dle potřeby. Výhodou je možnost dokoupení dalšího příslušenství jako jsou např. regályteploměry a vlhkoměryautomatický otvírač oken nebo zavlažovací zařízení.

Následující fotky pocházejí od zákazníků, kteří u nás skleník KYKLOP již zakoupili, a jsou jen potvrzením, že je skleník dobrou volbou pro pěstování zeleniny i dalších rostlin.

Úroda ze skleníku KYKLOP
Úroda ze skleníku KYKLOP

Napsat komentář